HAKKIMIZDA

Ecoled Aydınlatma Sistemleri olarak kalite, uygun fiyat ve estetiği bir araya getirerek iş ortaklarımıza dış cephe Led Aydınlatma Çözümleri üretmekteyiz. 1990 yılında adım attığımız elektrik aydınlatma sektöründe, 2011 yılından bu yana Led Aydınlatma Ürünleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Ecoled, ledimalatcilari.com sitesi üzerinden perakende E-Ticaret faaliyetlerine devam etmektedir.

Ecoled'in piyasaya sunduğu, başta Ritsa Wallwasher olmak üzere diğer Ritsa Led Aydınlatma Ürünleri, tüm Türkiye'ye yayılmakla kalmayıp yurtdışında da bir çok ülkede yer edinmiştir. Ekonomik ve estetiği bir araya getiren Ecoled; tüm Ritsa marka ürünlerini iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere özel olarak üretir ve çok geniş bir yelpazede Led Aydınlatma Ürünleri üretimi yapmaktadır. 

İş ortaklarımızın, bayilerimizin ve aynı zamanda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Led Wallwasher, Led Projektör, Paslanmaz Bahçe ve Havuz Armatürleri, Led Sokak Aydınlatmaları, Tavan Led Armatürleri, Tekne, Restoran, Kafe, Kültürel Yapılar, Akvaryum, Spor Sahaları, Stadyumlar, Spor Salonları, Konser Aydınlatmaları gibi iç ve dış mekanlarda tasarım ve konsept aydınlatma ürünleri üretmekteyiz. 

Ecoled Aydınlatma Sistemleri olarak misyonumuz, teknolojiyi en güncel şekilde takip edip, iş ortaklarımızın, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin taleplerine uygun Led Aydınlatma Çözümleri sunmak ve Ritsa Led ürünlerini kendi özel üretim alanlarımızda durmadan geliştirmektir.